Як правильно обрати автошколу?

Якщо Ви маєте сумніви щодо вибору Автошколи, у нас є можливість взяти пробне заняття, для того щоб остаточно визначитися с вибором. Ви маєте можливість поринути в процес навчання та побачити весь процес на власні очі. Ви платите грощі і маєте отримати знання та задоволення від процесу, та в подальшому забезпечити безпеку для себе та своїх близьких на дорозі.

Отже, ви прийшли до твердого рішення - посвідчення водія вам абсолютно необхідні. Залишилося визначитись із способом їх отримання. Звичайно, найочевидніший спосіб – вибрати автошколу та вирушати на курси. А може, обійтись без неї? У практиці не раз бували випадки, коли учні водінню цікавилися, чи можна отримати посвідчення водія без відвідування автошколи?

Чи порадує Вас далека дорога …

Як правило, люди обирають автошколу, що знаходиться ближче до будинку або неподалік місця роботи. Але багато хто керується й іншими принципами. Так, наприклад, деякі вважають за краще автошколу, розташовану неодмінно в центрі міста - виглядає презентабельно, згадувати про неї престижно. Хтось, навпаки, шукає курси водіння на околицях, вважаючи, що правила дорожнього руху для всіх однакові, а вартість навчання буде дешевшою через віддаленість від центру.

«Автошкольні» тенети

Багато охочих навчитися водити машину із сумнівом сприймають рекламу автошколи, де вказано безліч адрес, телефонів та пропонується гнучкий графік навчання. Наші люди здавна привчені бути недовірливими: чи не намагаються заманити нас усіма мислимими способами невідомо куди, запропонувавши незрозуміло що?

Тише їдеш – здоровіше будеш

Дуже привабливо виглядають рекламні оголошення, що пропонують навчити водінню автомобіля лише за місяць. Вони, безумовно, привертають увагу майбутніх автолюбителів, які переглядають оголошення про послуги навчання водінню.

Крім перерахованого вище, не завадить отримати відповіді на наступні питання: скільки років існує школа? Чи є ліцензія, прописані правила навчання у школі, взаємні права та обов'язки? Як обрати інструктора з водіння, як призначається час на керування, що відбувається, якщо хтось не прийшов? Чи є додаткові витрати та чи обговорені вони у правилах навчання школи? Який середній відсоток складання іспитів у ТСЦ з першого разу? (Бажано, щоб він був не нижчим за 70%). Якщо не полінуватися і під'їхати до автошколи до початку (закінчення) занять, то можна багато цікавого дізнатися від учнів школи. Визначились із вибором автошколи? Тоді в добрий шлях, назустріч посвідченню водія!