Пам'ятка для курсантів щодо складання іспитів в ТСЦ

Пам’ятка щодо складання іспитів для отримання посвідчення водія в Теріторіальному Сервісному Центрі (далі ТСЦ)  

Після закінчення учбової програми, внесення повної оплати за навчання та успішно зданих іспитів в автошколі курсантам присвоюється свідоцтво про закінчення автошколи, далі документи курсантів передаються відповідальною особою автошколи до ТСЦ для подальшої підготовки до складання іспитів.  

Після того як спеціаліст ТСЦ перевірив та надрукував заяву на складання іспитів, автошкола відправляє СМС із запрошенням на іспит до ТСЦ.

У зазначений в СМС день та час, курсант складає перший етап іспитів, а саме- ТЕОРЕТИЧНИЙ ІСПИТ З ПДР. У разі неуспішної спроби скласти іспит курсант має заплатити за повторний іспит в ТСЦ відповідно до вартості адміністративної послуги встановленої ТСЦ та приходе на складання повторного іспиту з ПДР рівно за ТИЖДЕНЬ.

Після складання «теорії», курсант звертається в касу ТСЦ для оплати наступної послуги - приймання іспиту з навичок водінню.  

Коли перший етап іспитів складено успішно, учень переходить до ДРУГОЇ частини, а саме ПРАКТИЧНИЙ ІСПИТ З НАВИЧОК ВОДІННЯ.

Для запису на складання практичної частини іспиту НЕОБХІДНО обов’язково зателефонувати до автошколи і записатися до списку бажаючих складати водіння. Автошкола формує список и направляє учбовий автомобіль на майданчик в зазначений розкладом день для складання іспитів з навичок керування. У разі неуспішної спроби скласти іспит курсант має заплатити за повторну спробу складання іспиту в ТСЦ відповідно до вартості адміністративної послуги встановленої ТСЦ та ПОВТОРНО записатися в автошколі до списку на складання практичного іспиту. На складання практичної частини дається ЛИШЕ 3 спроби.  

Коли курсант проходить обидва етапи іспитів він має оплатити в касі ТСЦ безпосередньо за сам «пластик», тобто за посвідчення водія, згідно з вартістю встановленою ТСЦ. Після оплати курсант віддає цю квитанцію співробітнику ТСЦ і там призначають дату видачі посвідчення водія.